V rámci SEO (optimalizace pro vyhledávače) vám pomůžeme vylepšit stránky, získáme zpětné odkazy a přivedeme na web více zákazníků z vyhledávačů. Naším posláním je vybudovat vám dlouhodobou konkurenční výhodu v podobě stálého zdroje relevantních návštěvníků, na které můžete postavit své podnikání.

Pomůžeme vám identifikovat chyby na vašem webu, potenciál různých klíčových slov, pomůžeme s úpravou struktury a obsahu, vymyslíme strategii získávání zpětných odkazů a vše za vás uvedeme do praxe. Každý měsíc budeme vyhodnocovat výsledky a podle nich zefektivňovat činnosti.

Mám zájem o SEO služby
Businessman pressing an SEO concept button.
Young man pointing at SEO concept over a tablet computer

Optimalizace pro vyhledávače je základ úspěchu

A přesto se tento kanál mnozí nesnaží optimalizovat, aby přiváděl ještě více návštěvníků.

Na Včelišti se zaměřujeme jak na optimalizaci vašich stránek, tak i na budování zpětných odkazů, takzvaný linkbuilding. Tyto dvě činnosti vedou ke zvýšení viditelnosti ve výsledcích vyhledávání.

Při činnostech využíváme nejnovější postupy, preferujeme spíše dlouhodobé strategie a výsledky před dočasným krátkodobým úspěchem. SEO umíme dobře propojovat s obsahovým marketingem.

Případová studie:
1 601 nových objednávek za 1 744 763 Kč díky SEO

Stáhněte si zdarma případovou studii internetového obchodu Škeble.cz, kterému jsme za 1 rok pomohli zvýšit počet transakcí z vyhledávačů o 305 %.

pripadovka_skeble_kniha
computer-767776_1280

Čím se naše SEO liší od ostatních?

Jsme si vědomi toho, že optimalizace pro vyhledávače není izolovaná forma marketingu a pro její efektivitu je třeba ji propojit s ostatními online aktivitami. Do SEO zapojujeme i obsahový marketing a sociální sítě nebo vylepšení vašich stránek.

K SEO přistupujeme strategicky. Jasný proces na míru šité strategie pomůže k vymyšlení konkrétních postupů v rámci optimalizace pro vyhledávače. Aktualizovaný SEO plán a pravidelné vyhodnocování výsledků nám pomáhá zefektivňovat pravidelné činnosti.

Když jsem se rozhodl řešit SEO našich firemních stránek, bylo mi doporučeno Včeliště.cz. Za 3 týdny mi na stole přistál podrobný a přehledný manuál, jak a co na našich stránkách změnit, aby byly lépe viditelné ve vyhledávačích – SEO analýza. Nyní s odstupem 2 let doporučení hodnotím jako jednu z nejlepších investic v historii naší firmy. Návštěvnost stránek roste meziročně o stovky procent. Naše komunikace se světem je dnes úplně někde jinde než před dvěma lety, kdyby nebylo této spolupráce.

Luboš Pirkl

Co děláme v rámci optimalizace pro vyhledávače

V úvodu spolupráce obvykle zpracováváme SEO analýzu a strategii tvorby zpětných odkazů, které pomohou vylepšit současný web a udají strategický směr linkbuildingu. Poté přecházíme na pravidelnou spolupráci, při které realizujeme naše nápady a posilujeme pro vás stálý zdroj návštěvníků z vyhledávačů.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po optimalizaci pro vyhledávače

 
Powered by ARForms